Medarbejdere

Ledelse

Helle

Direktør
+45 2125 6601
helle@tiponi.dk

Younes

Leder af Gadefilialen
+45 8171 5797
younes@tiponi.dk

Peter

Direktør for Botilbud
+45 5190 4095
peter@tiponi.dk

Rasmus

Udviklingschef
+45 2211 1221
rasmus@tiponi.dk

Brian

Økonomichef
+45 5126 9820
brian@tiponi.dk

Thomas

Kvalitetschef
+45 3060 7086
thomas@tiponi.dk

Tine K.

Kommunikationschef
+45 5179 2633
tkk@tiponi.dk

Angelina

Konstitueret HR-chef
+45 2048 6079
angelina@tiponi.dk

Stine

HR-chef (På barsel)
stine@tiponi.dk

Vores team

Ali

Mentor i GF
+45 2248 3764
ali@tiponi.dk

Allan

Mentor
+45 5357 2050
allan@tiponi.dk

Andreas

Støttekontaktperson
+45 2099 5758
andreas@tiponi.dk

Ann

Ekstern psykolog
+45 2085 2458
ann@tiponi.dk

Asam

Virksomhedskonsulent
+45 6119 6662
asam@tiponi.dk

Assia

Fagkonsulent og støttekontaktperson
+45 2276 1588
assia@tiponi.dk

Avianna

Mentor
+45 2210 7774
avinna@tiponi.dk

Benedikte

Regnskabsmedarbejder
+45 2094 6541
benedikte@tiponi.dk

Carina

Virksomhedskonsulent
+45 2093 7718
carina@tiponi.dk

Casper

Mentor i GF
+45 2218 0856
casper@tiponi.dk

Christina

Mentor
+45 2272 1311
christina@tiponi.dk

Claus

Støttekontaktperson
+45 2099 9454
claus@tiponi.dk

Dinara

Praktikant
dinara@tiponi.dk

Frederik

Mentor i GF
+45 4027 9245
frederik@tiponi.dk

Hasan

Mentor i GF
+45 2728 1923
hasan@tiponi.dk

Hassan

Teamleder og mentor i GF
+45 6155 8388
hassanAli@tiponi.dk

Hecham

Teamleder og mentor i GF
+45 2374 6587
hecham@tiponi.dk

Jacques

Virksomhedskonsulent
+45 2074 7843
jacques@tiponi.dk

Jacob

Mentor
+45 5141 9723
jacob@tiponi.dk

Jesper E.

Mentor i GF
+45 2261 5174
jesper@tiponi.dk

Jesper P.

Mentor i GF
+45 2226 6720
jesper@tiponi.dk

Joelle

Projektleder
+45 2296 7785
joelle@tiponi.dk

Karin

Mentor
+45 2086 5735
karin@tiponi.dk

Kaspar

Bogholder
kaspar@tiponi.dk

Katja

Mentor
+45 2222 2685
katja@tiponi.dk

Kenneth

Mentor i GF
+45 4017 1286
kenneth@tiponi.dk

Lars

Teamleder og mentor i GF
+45 2521 1530
lars@tiponi.dk

Lene

Studentermedarbejder
lene@tiponi.dk

Louise

Mentor
+45 5142 1583
louise@tiponi.dk

Mads

Virksomhedskonsulent
+45 2263 4643
mads@tiponi.dk

Mai

Uddannelseskonsulent
+45 2261 8401
mai@tiponi.dk

Mark

Teamleder og mentor i GF
+45 4015 0458
mark@tiponi.dk

Martin

Mentor i GF
+45 4026 1338
martin@tiponi.dk

Mathias

Mentor i GF
+45 2086 7014
mathias@tiponi.dk

Mette

Faglig leder og socialfaglig konsulent
+45 2227 1574
mette@tiponi.dk

Mikael

Ekstern psykolog
+45 2234 2353
mikael@tiponi.dk

Mohssin

Teamleder og mentor i GF
+45 2381 0063
mehssin@tiponi.dk

Murad

Mentor i GF
+45 5141 2936
murad@tiponi.dk

Nathalie

Teamleder og socialfaglig konsulent
+45 2210 1711
nathalie@tiponi.dk

Nicholas

Mentor i GF
+45 4243 2669
nicholas@tiponi.dk

Omar

Mentor i GF
+45 2240 4644
omar@tiponi.dk

Pernille

Virksomhedsassistent
+45 2089 6121
pernille@tiponi.dk

Rasmus

Mentor i GF
+45 2072 3952
rasmus@tiponi.dk

Reda

Mentor i GF
+45 2437 9867
reda@tiponi.dk

Said

Teamleder og mentor i GF
+45 2381 0068
said@tiponi.dk

Tanja

Familiebehl. og mentor
+45 4040 6488
tanja@tiponi.dk

Thomas S.

Teamleder i Beskæftigelsesfilialen
+45 2063 9799
tsr@tiponi.dk

Tina

Mentor
+45 2561 7038
tina@tiponi.dk

Tine

Administrativ medarb.
+45 2263 3394
tine@tiponi.dk

Youssef

Mentor i GF
+45 2064 6838
youssef@tiponi.dk