Kontakt socialrådgiver

Det er vigtigt for os, at vi i tæt dialog finder det rette forløb for vores borgere og familier, så vi kan opnå den ønskede progression. Du er derfor altid velkommen til at kontakte en af vores socialrådgivere for mere information om vores indsatser og forløb, vores dokumentation, priser eller noget helt tredje.

Tiponifilialen – borgere med psykosociale udfordringer
Kontakt vores socialrådgiver og leder, Marek, på Mobil 2210 1711 eller mail marek@tiponi.dk

Gadefilialen – borgere med tilknytning til det kriminelle miljø
Kontakt faglig koordinator, Katrine, på mobil 2245 6051 eller mail kw@tiponi.dk eller leder og socialrådgiver, Said, på mobil 23810068 eller said@tiponi.dk.

Tiponi Familie
Kontakt vores socialrådgiver og leder, Tanja, på mobil 4040 6488 eller mail tanja@tiponi.dk.

Tiponi Rehab
Kontakt vores leder, Jesper, på mobil 22266720 eller mail jesper@tiponi.dk.

Tiponi Botilbud
Kontakt direktør, Peter, på mobil 5190 4095 eller mail peter@tiponi.dk.

Beskæftigelsesfilialen
Kontakt leder, Tina, på mobil 2048 6079 eller mail tc@tiponi.dk.


Ellers kontakt vores adm. direktør Helle Achilles på mobil 2125 6661 eller mail helle@tiponi.dk.

Hvis du ønsker at blive ringet op, skal du udfylde nedenstående kontaktformular, så ringer vi dig op hurtigst muligt.